Įstaigų ir paslaugų teikėjų konsultavimas

Kodėl tai svarbu?

Net 1 proc. pasaulio gyventojų yra autistiški. Kas aštuntas pasaulio žmogus yra neuroskirtingas. Tai nematomos negalios, individualūs žmonių poreikiai, kuriuos reikia atliepti - ar esate paslaugų teikėjas, ar darbdavys.

Padedame visuomenei, darbdaviams, įstaigoms ir paslaugoms tapti draugiškiems autistiškiems asmenims - nuo mokymų, konsultacijų iki bendrų projektų, o autistiškiems asmenims - tuo pasinaudoti.

person standing between shelvings
person standing between shelvings
people sitting on chair
people sitting on chair

Kurkime projektą kartu!

Labai džiaugiamės kiekviena Lietuvos organizacija - muziejumi, prekybos centru ar IT kompanija, kuri nusprendžia tapti draugiška autizmui, atliepti autizmo bendruomenės individualius poreikius. Kartu darome mūsų šalį geresne.

Kiekvieną klientą, kurį ruošiamės konsultuoti, vertiname individualiai. Kartu aptariame projekto tikslus, ambicijas, abiejų pusių įsitraukimą, galutinių naudos gavėjų skaičių ir suderiname būsimas išlaidas.

Taip pat galime kartu dalyvauti paraiškose, prašant finansavimo šiems pritaikymams.

Domina ši paslauga? Rašykite info@draugiskiautizmui.lt

Kaip atrodys mūsų bendradarbiavimas?

Erdvių įvertinimas / paslaugų išbandymas

Apsilankymas su autistiškų suaugusiųjų ar vaikų grupe, paslaugų išbandymas, įvertinimas sensoriniu aspektu. Raštinių pastabų ir rekomendacijų pateikimas po vizitų, kokie patobulinimai svarbūs.

Darbuotojų žinių įvertinimas

Diskusija su vadovų komanda apie pasirengimą pokyčiams bei potencialą. Darbuotojų apklausos, focus grupės, siekiant įvertinti požiūrį į nematomas negalias, žinias apie autizmą, pasirengimą įtraukčiai.

Socialinių istorijų, vizualinių taisyklių, mokomųjų filmukų kūrimas, konsultavimas dėl efektyvios komunikacijos, bendradarbiavimo.

Mokymai darbuotojams

Mokymai - vadovams, atskiroms komandoms, darbuotojams, pristatant autistiškų žmonių iššūkius, po vertinimų paruoštas rekomendacijas ir sukurtus įrankius.

Autizmui draugiškų įrankių sukūrimas